Iron Throne

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 74M
  • Sürüm 2.1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Netmarble

Iron Throne indir. Strateji Oyunları kategorisindeki bu uygulama Android (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Oyun piyasasının başarılı isimlerinden Netmarble stüdyosu binlerce oyuncunun kalbini fethetmeyi başarmıştır. Kaliteli oyunlar geliştirmesi ile ününe ün katan Netmarble stüdyosunun bu seferki muhteşem oyunu Iron Throne. Oyunumuz stratejik alanda geliştirilen en heyecan verici MMO strateji oyunlarından biridir. Milyonlarca kişi tarafından indirilen Iron Throne aksiyon macerasında heyecan verici anlar yaşamaya hazır olun.

Gelişmiş oyun görselleri ve grafik tasarımları ile oyuncuları memnun etmeyi başaran Iron Throne deneyiminde düşmanları yok edecek hamleler yapacaksınız. Savaş atmosferini titizlikle işleyen Iron Throne oyununda yer almak isterseniz Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Akıllı cihazlarınızın ekran boyutunun küçük olması sebebiyle oyunumuzun görsel efektinin kötü olacağınız asla düşünmeyin.

Her boyuttan cihaza göre şekillenen Iron Throne savaş oyununda popüler anlar yaşayacaksınız. Bu kategoride yer alan oyunlar arasından en iyisi olan Iron Throne mobil oyununda sürükleyici anlar yaşayacaksınız. Oyunda tasarlanan bir kraliyet vardır. Siz de bu kraliyetin hakimi olan tek kişi olarak stratejik planlamalar doğrultusunda ilerleyeceksiniz. Oyunun seçenekleri Türkçe dil desteğini barındırması sebebiyle oyuncular Iron Throne deneyiminde asla zorluk çekmeyecekler. RPG unsurlarını bir arada bulunduran Iron Throne deneyiminde dört oyun modu yer alıyor.

Büyük savaş modu, Lejyon savaşları modu, Boyu savaşı ve kasaba savaşı modunda sizi macera dolu anlar bekliyor. Büyük savaş modunda, diğer oyuncular ile eşit şartlar altında savaşacaksınız. Girdiğiniz bu mücadelelerden başarı ile ayrılarak kraliyetinizi yükseltmeye çalışacaksınız. Lejyon savaşı modunda ise, büyük güçlerin birleşiminden doğan maceralar yaşayacaksınız. Saatlerce strateji geliştirerek rakiplerinzi alt etmenin yolunu bulun.

Oyunun boyut modu, oyunculara sürükleyici hikaye içerisinde savaş anları yaşamasını sunuyor. Kasaba modu ise, imparatorluğunuzun kurulu olduğu şehrin halkı ile birlikte çeşitli sırları çözmeye çalışacağınız bir macera sunuyor. Bu oyun modlarından istediğinizi seçerek Iron Throne aksiyon oyununda nefes kesen savaş anlarının tadını çıkartın. İmparatorluğunuzu dünyanın tek hakimi yapmak için savaşlardan elde edeceğiniz kaynakları kullanın. Bu savaş macerasında yer almak için oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip saatlerce vakit geçirebilirsiniz.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Iron Throne indir