Iron Throne

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 207.31 MB
  • Sürüm 2.1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Netmarble Corporation

Iron Throne indir. Strateji Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Iron Throne, oyun piyasasına kaliteli oyunlar kazandırması ile ünlü olan Netmarble stüdyosu tarafından geliştirilen muhteşem bir oyundur. Savaş oyunlarında nefes kesen anlar içerisinde eğlenmek için Iron Throne savaş oyununda ücretsiz olarak yer alabilirsiniz. Oyunu oynamak için iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirmeniz yeterlidir. Oyunun içeriklerini incelediğiniz an görsel efektlerinin ve grafik tasarımlarının son derece kaliteli bir şekilde işlendiğini görüyoruz.

Bu muhteşem savaş oyunu gelişmiş oyun görselleri itibariyle oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmış olup saatlerce heyecan dolu anlar yaşamasını sağlamaktadır. Oyuna başladığınız anda ilk yapacağınız kendi imparatorluğunuzu inşa etmek, büyük bir şehir içerisinde devasa bir kale inşa edin, halkınızın huzurla yaşayacağınız alanlara hakim olun. Kalenizi koruyacak birlikler oluşturmak zorundasınız.

Hakimiyet alanınızı genişletmek için birliklerinizi dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı destansı büyük savaşlara götürün. Bu gerçek zamanlı strateji MMO oyununun tadını çıkarmak için arkadaşlarınızla en güçlü ittifakı yaratın. Bu muhteşem strateji oyununda HD görsel efektler ile şaşırtıcı savaş sahnelerinin tadını çıkaracaksınız. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş olup akıllı cihazlarınızın ekran özelliklerine uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu da görüntü kalitesinde herhangi bir aksaklık yaşamanıza engel olmaktadır.

Kalenizi inşa edin, kendi hikayenizi yazın ve daha fazla alana hakim olmak için savaşın. Iron Throne mobil oyununda değerlendirebileceğiniz dört farklı oyun modu bulunuyor. Bunlar; büyük savaş modu, lejyon modu, boyu savaşı ve kasaba modu. Büyük savaş modunda birimleri kaybetmeden eşit gerekçesiyle tamamen stratejik savaşlar içerinde yer alacaksınız. Başarılarınızı tüm dünyaya kanıtlamak için stratejik olarak hareket edin.

Lejyon modunda, fantastik takım oyunu ile savaş alanına hakim olmaya çalışacaksınız. Boyutlu savaş modunda, şehir halkını sürükleyici hikayeye dahil edip birlik içerisinde hikayenin baş komutanı olacaksınız. Oyunun kasaba modu ise; büyüleyici sırları çözerek ilerleyeceğiniz eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Birbirinden farklı oyun modu ile zenginleştirilen Iron Throne strateji oyununda keyifli vakit geçirmek için yapacağınız hamlelerin her birini önceden hesaplayarak yapmalısınız. Bu şekilde rakiplerinizden daha önde olabilirsiniz.

Iron Throne indir